Lavabo Tıkanıklığı Açma

lavabo tıkandıHemen her evde bir dönem yaşanan sıkıntılardan birisi de lavabo tıkanıklığıdır. Lavabolar genellikle kirli sulardaki atıkların katılaşması ve yağ gibi kalıntıların meydana getirdiği atıkların birikmesi sonucunda meydana gelebilmektedir. Evinizde lavabo tıkanıklığı hem banyo hem de mutfakta meydana gelebilmektedir. Evinizde yaşadığınız lavabo tıkanıklarını çözmek için pratik çözümleri deneseniz de bunlar sadece sizlere geçici süreliğine hizmet verecektir. Bir süre sonra derinlemesine bir tıkanıklık açma işlemi yapılmadığı için yeniden lavabonuzda tıkanmalar meydana gelecek ve bunun sonucunda istenmeyen su taşkınlıkları ile de karşı karşıya kalabileceksiniz. Sizler de lavabo tıkanıklarına kesin bir çözüm arıyorsanız bu konuda profesyonel hizmet sunan Tekno tesisat firmamız ile iletişime geçebiliriniz. Lavabo tıkanıklığında artık daha derinlemesine bir temizlik yapılması ve tıkanıklığın da kesin olarak ortadan kaldırılmasını sağlamak için cihazlar ve robotlar ile tıkanıklık açma işlemleri yapılmaktadır.

Özellikle lavabo tıkanıklığı açma işlemlerimizde öncelikli olarak kameralı cihazlar ile tıkanıklığın boyutunu ve tıkanıklığı meydana getiren cisimlerin nerede ve ne kadar olduğunu tespit etmekteyiz. Daha sonra da tıkanıklık açma için özel olarak üretilen robot cihazlarımız ile kesinlikle etrafa herhangi bir zarar vermeden kısa süre içinde lavaboda meydana gelen tıkanıklığı kesin olarak ortadan kaldırmaktayız.

Mutfakta daha sıklıkla yaşadığınız lavabo tıkanıklarının sebepleri arasında yemek artıkları ve yağ kalıntılarını gösterebiliriz. Mutfak lavabosunda meydana gelen tıkanıklar sadece suyun akış hızını yavaşlatmakla kalmaz ileri derecedeki tıkanıklar aynı zamanda suyun birikmesi ile borulara zarar verebileceği gibi istenmeyen ve kalıcı kokuların da meydana gelmesine neden olabilir.

lavabo açma yöntemleriAynı şekilde banyo lavabolarında da tıkanıklar ağır bir kokunun meydana gelmesine ve suyun birikmesine neden olabilir. Tüm bu sorunlara artık tek bir seferde çözüm getirebilirsiniz. Bu konuda profesyonel bir teknik ekip ve cihazlar ile kesin çözüm sunan firmamız İstanbul genelinde siz değerli müşterilere hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Sizler de lavabo tıkanıklığını açtırmak istiyor ama herhangi bir kırma ve dökme gibi işlemlerin yapılmasından mı endişe ediyorsunuz? Artık firmamız ile tüm bu endişelerinize bir son verebilirsiniz. Çünkü kesin çözüm için robot ve görüntülü cihazlar ile lavabo pimaş tıkanıklığına son veren firmamız tüm bu işlemleri sırasında kesinlikle evinizde herhangi bir noktaya zarar vermemektedir. Son teknoloji cihazlar ile çalışmanın terk artısı bu olmadığı gibi lavabo gider tıkanıklık sorununa da aynı zamanda oldukça kısa süre içinde de son verebilmekteyiz.

Kısa süre içinde ve kalıcı bir çözüm için sizler de firmamız ile iletişime geçerek hemen tıkanıklık ve buna bağlı olarak gelişen tüm sorunlardan kısa süre içinde kurtulabilirsiniz. Kontrollü olarak yapmış olduğumuz lavabo tıkanıklığı açma işlemlerimizde kameralı cihazlarımız ile yapmış olduğumuz kontroller sayesinde hem tıkanıklığın boyutunu hem de nedenini net bir şekilde görerek öğrendiğimiz için de soruna göre en uygun çözümü de bu şekilde belirlemekteyiz.