Pimaş Açma

pimaş tıkandıPimaş açma hizmeti sunan teknotesisat ekibi olarak pimaş tıkanıklarına kesin ve kalıcı çözümler sunmaktayız. Firmamız sadece profesyonel ekipmanları kullandığı için de pimaş tıkanıklarının kısa süre içinde ve sorunsuz bir şekilde açılmasını sağlamaktadır. Kameralı ve son teknoloji cihazların pimaş tıkanıklarında oldukça kolaylık sunduğunu belirtmek isteriz. Özellikle etrafa herhangi bir nedenden dolayı kırma ve dökme gibi herhangi bir zarar vermeden pimaş tıkanıklıklarının açılması için kesinlikle profesyonel bir ekipten yardım istemelisiniz. Çünkü pimaş gibi boru tesisatlarında yapılacak olan yanlış bir uygulama istenmeyen ve daha fazla maddi hasar meydana getirecek olan nedenlere de zemin hazırlayabilmektedir. Bu yüzden de gerek banyo gerekse tuvalet pimaşlarında meydana gelen tıkanıkları açma için bu konuda yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman ekibimiz ile bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

Sizlere her daim kesintisiz olarak hizmet sunmak için bizleri dilediğiniz zaman arayabilir ve tüm İstanbul genelinde nerede olursanız olun uzaklık için ekstra ücret de talep edilmeden firma olarak tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Pimaş tıkanıklığı açmada ve temizliğini yapmada öncelikli olarak kameralı cihazlar ile sorunun boyutu tespit edilmektedir. Sizler farkında olmasanız da tıkanıklara bağlı olarak borularda hasarlar meydana gelebilmekte ve bunun neticesinde de su kaçakları da oluşmaktadır. Bu yüzden de pimaş tıkanıklarının her zaman hafife alınmaması gerektiğini siz değerli müşterilerimize bir kez daha hatırlatmak isteriz. Öncelikli olarak pimaş tıkanıklarına kamera ile yapılan hasar ve tıkanıklık tespitinin ardından pimaş borularına ve tesisatına birebir uyumlu olan kameralı ve görüntülü cihazlarımız ile artık pimaş tıkanıklarına kesin çözüm sunabilmekteyiz.

Pimaş tıkanıklarında yaşanılan en büyük eksikliklerden birisi de tıkanıklığın nedenini bilmeden yapılan pimaş aç işlemleridir. Bu işlemlerin bilinçsiz bir şekilde yapılması hem tıkanıklığın gerçekten ortadan kaldırılıp kaldırılmadığının bilinmemesine neden olmaktadır hem de soruna yönelik yapılan yanlış bir uygulama ile daha ciddi boyutlarda zararlar da verilebilmektedir. Profesyonel ekibimiz pimaş tıkanıklığı açma konusunda yapmış oldukları profesyonel müdahaleler ile artık tıkanıklığa dair daha emin çözümler uygulamakta ve bunun neticesinde de modern bir pimaş tıkanıklığı açma işlemi yapmaktadırlar.

pimaş tıkandı nasıl açılırSizler de eviniz ile ilgili pimaş tıkanıklığı açtırma işlemlerinizi kesinlikle donanımsız ve cihaz kullanmayan firmalara yaptırmamalısınız. Artık akıllı detektörler ve cihazlar ile herhangi bir kırma işlemi yapmadan pimaş borularında meydana gelen her boyuttaki tıkanıklığı kesinlikle borulara en küçük bir zarar bile vermeden açmak mümkündür. Cihazlar sayesinde yapılan pimaş tıkanıklığı açma sayesinde aynı zamanda sizler de ekstradan meydana gelebilecek olan zararlardan da maliyet açısından kurtulmuş olacaksınız.

Her türlü tıkanıklığa anında müdahale eden firmamız kesinlikle eski yöntemleri değil sadece cihazları kullanarak tüm tesisatlarda meydana gelen tıkanıklara anında çözüm bulabilmektedirler. Üstelik görüntülü cihazlar sayesinde meydana gelen tesisat içindeki hasarlar da tespit edildiği içinde ileride meydan gelebilecek sorunların da önüne önceden geçilmektedir.